Ciszewski - marketing internetowy

Projekty

Się gra się ma… wylicytuj pakiet sponsorski „Złotej piłki” na Allegro
2010-04-01

Na nietypowy pomysł promocji sprzedaży pakietów sponsorskich wpadła agencja Ciszewski Marketing Sportowy, która ogłosiła licytację tego produktu na portalu aukcyjnym Allegro. W ten sposób każdy może dołączyć do grona oficjalnych sponsorów turnieju. 
 

Turniej o Złotą Piłkę ponownie z agencją Ciszewski Marketing Sportowy
2010-03-31

Agencja Ciszewski Marketing Sportowy (CMS) wygrała przetarg na obsługę promocyjną jubileuszowego, 50. turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka.

67. Tour de Pologne UCI Pro Tour czas zacząć
2010-03-12

13 marca na torze kolarskim BGŻ Arena w Pruszkowie odbędzie się Wielka Kolarska Gala Tour de Pologne z udziałem znakomitych gości, w tym kilku kolarskich mistrzów z Włoch.

XXI Bieg Niepodległości – Case Study
2010-01-26

Zapraszamy do zapoznania się z Case Study XXI Bieg Niepodległości - jednej z największych biegowych imprez w Warszawie. Studium przypadku prezentuje m.in. cele, analizę komunikacji, sposób realizacji projektu i szczegółowe dane dot. efektów.

Kolekcja Olimpijska 4F skrojona na miarę najlepszych!
2010-01-21

Firma 4F zaprezentowała Kolekcję Olimpijską, w której wystąpią polscy sportowcy na zimowych igrzyskach w Vancouver 2010. Efektowna prezentacja odzieży uświetniła Dzień Kanadyjski zorganizowany przez Polski Komitet Olimpijski i Ambasadę Kanady w Polsce. Pierwsze reakcje potwierdzają, że Kolekcja Olimpijska przypadnie do gustu nie tylko naszej reperezentacji, z którą 4F konsultowała projekty, ale także rzeszom fanów sportów zimowych.

Dąbrowa Górnicza szykuje się do walki o sponsorów
2010-01-19

Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej to kolejny klient Ciszewski Marketing Sportowy, dla którego agencja zrealizowała projekt naming rights. W ramach współpracy opracowana została strategia sprzedaży praw do nazwy Hali Centrum połączona z wyceną praw marketingowych do obiektu. Ciszewski Marketing Sportowy wsparł klienta także w przygotowaniu oferty sprzedaży.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    następna »   ostatnia »
aaZlota_Pilka anaiming_rights ICiszewskiPR Jerzy Ciszewski Blog Nowoczesny Obiekt