Ciszewski - marketing internetowy

o firmie

wydrukuj

Jesteśmy liderem na polskim rynku doradztwa sportowego. Z powodzeniem wykorzystujemy bogate doświadczenia firm Ciszewski Public Relations oraz Podium, które zrealizowały wiele projektów dla klubów, firm, organizacji samorządowych i sportowców. Jesteśmy profesjonalistami czerpiącymi z zachodnich wzorców i rozwiązań dotyczących nowoczesnych praktyk w zarządzaniu sportem – z powodzeniem promujemy i wdrażamy je w Polsce. Naszym klientom i partnerom zapewniamy sukces finansowy i sportowy oraz profesjonalne doradztwo przy realizacji imprez i projektów sponsoringowych. Sport jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenia i kreatywność utwierdzają nas w przekonaniu, że wraz z naszymi Klientami osiągniemy sukces.

Ciszewski Marketing Sportowy Sp. z o.o. to nowa firma na polskim rynku doradztwa sportowego. Powstała jako naturalna konsekwencja marzeń, ambicji, wiedzy, umiejętności, doświadczeń dwóch ludzi: Jerzego Ciszewskiego i Wojciecha Majerana , budujących nowy organizm gospodarczy. Ale to nie tylko ludzie, to również wieloletnia praktyka firm: „Ciszewski Public Relations” Sp. z o.o oraz „Podium".

Widzimy bardzo wiele szans na to by sprofesjonalizować rynek marketingu sportowego w Polsce, a jest bardzo dużo do zrobienia w tej sferze. Zdobywamy wiedzę i doświadczenie po to, by przekazać je innym – klubom, związkom sportowym, zarządzającym obiektami sportowymi, samorządom, a także firmom, promującym się poprzez sport. Staramy się śledzić wszystko to co dzieje się w nowoczesnym zarządzaniu sportem na świecie, a następnie wdrażać te rozwiązania w Polsce.

Naszymi współpracownikami i partnerami są najlepsi specjaliści zajmujący się szeroko rozumianym marketingiem sportowym, a szczególnie sponsoringiem, reklamą, promocją sprzedaży, a także informatycznymi systemami zarządczymi. Współpracujemy także z wyspecjalizowanymi agencjami reklamowymi, sponsorskimi oraz badawczymi.

Jesteśmy organizatorami cyklicznej imprezy „Forum Biznesu Sportowego” – spotkania zagranicznych i polskich praktyków marketingu sportowego; przedsięwzięcia, które jest miejscem wymiany nowoczesnej wiedzy o zarządzaniu sportem przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik i tendencji marketingowych.

Przede wszystkim jednak lubimy sport, jesteśmy kibicami, świadomymi w dodatku jego znaczenia w gospodarce oraz życiu społecznym. Zdrowy, normalny, doskonale zorganizowany sport jest przecież świadectwem rozwoju społeczeństwa. Dlatego też będziemy propagować sportowy styl życia i wspierali wszystkie inicjatywy, szczególnie te, które skierowane są do dzieci i młodzieży.

Dla was więc pracujemy, zdobywamy wiedzę, przekazujemy ją, niosąc pomoc naszym klientom.