Ciszewski - marketing internetowy

Ciszewski Marketing Sportowy

Jesteśmy liderem na polskim rynku doradztwa sportowego. Z powodzeniem wykorzystujemy bogate doświadczenia firm Ciszewski Public Relations oraz Podium, które zrealizowały wiele projektów dla klubów, firm, organizacji samorządowych i sportowców. Jesteśmy profesjonalistami czerpiącymi z zachodnich wzorców i rozwiązań dotyczących nowoczesnych praktyk w zarządzaniu sportem – z powodzeniem promujemy i wdrażamy je w Polsce. Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy sukces finansowy i sportowy oraz profesjonalne doradztwo przy realizacji imprez i projektów sponsoringowych. Sport jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenia i kreatywność utwierdzają nas w przekonaniu, że wraz z naszymi Klientami osiągniemy sukces.

Czytaj więcej

Aktualności

04.05.2009

Podpisano umowę z wykonawcą Stadionu Narodowego

W dniu dzisiejszym Narodowe Centrum Sportu podpisało umowę z konsorcjum, które zbuduje Stadion Narodowy. Wartość umowy wynosi 1, 252 mld zł.

04.05.2009

Wyniki Biegu Od Konstytucji 3 Maja do Unii Europejskiej

Po raz XIX w Warszawie odbył się Bieg Konstytucji. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Od Konstytucji 3 maja do Unii Europejskiej”. Organizatorem Biegu był Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej.

28.04.2009

Bieg Od Konstytucji 3 maja do Unii Europejskiej

3 maja Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej organizuje bieg Od Konstytucji 3 maja do Unii Europejskiej. Jest to już XIX edycja imprezy dotąd znanej jako Bieg Konstytucji.

Archiwum aktualności

Projekty

29.04.2009

Druga konferencja z cyklu „Rewolucja w Sporcie”

12 maja br. odbędzie się konferencja na temat marketingu sportowego „Transparentność organizacji sportowych”. Jest to drugie spotkanie z cyklu „Rewolucja w Sporcie”, którego organizatorem jest Ciszewski Marketing Sportowy i serwis Sport.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Partnerem Medialnym przedsięwzięcia jest TV Biznes.

24.04.2009

Dariusz Dziekanowski prowadził trening z uczestnikami turnieju

W trakcie kolejnego dnia turnieju, były reprezentant Polski w piłce nożnej, Dariusz Dziekanowski, przeprowadził rozgrzewkę i krótki trening z uczestnikami rozgrywek. Były piłkarz m.in. Celticu Glasgow, Legii i Polonii Warszawa był także sędzią w trakcie jednego ze spotkań eliminacyjnych.

21.04.2009

Byli reprezentanci Polski pojawią się na Turnieju

22 kwietnia 2009 r. w ramach turnieju piłki nożnej dziewczynek i chłopców „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka, byli reprezentanci Polski ze Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy, między innymi Cezary Kucharski oraz Dariusz Dziekanowski, przeprowadzą rozgrzewkę i krótki trening dla dzieci biorących udział w rozgrywkach.

Poznaj więcej projektów

Przegląd prasy

07.05.2009

Polska buduje stadiony

Już wkrótce brak nowoczesnych stadionów piłkarskich w Polsce ma szansę przejść do historii. Obecnie spośród 16 zespołów ekstraklasy, aż 11 jest w trakcie budowy lub przebudowy swoich obiektów.

29.04.2009

Stadion Narodowy bez protestów

W poniedziałek o północy minął termin składania protestów w przetargu na budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Żadna z firm biorących udział w przetargu nie zdecydowała się na złożenie protestu.

27.04.2009

Nowa hala sportowa w Płocku

Po kilku latach oczekiwania, obok stadionu Wisły Płock, powstaje nowoczesna hala, w której występować będą szczypiorniści aktualnego mistrza Polski.

Archiwum przeglądu prasy

Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny Ciszewski MS.

Będziesz informowany na bieżąco o ciekawych rozwiązaniach i najnowszych światowych trendach w biznesie sportowym - wprost na Twoją skrzynkę e-mail:

ATP Indicator Jerzy Ciszewski Blog Należyty Piotr Blog