Ciszewski - marketing internetowy

Ciszewski Marketing Sportowy

Jesteśmy liderem na polskim rynku doradztwa sportowego. Z powodzeniem wykorzystujemy bogate doświadczenia firm Ciszewski Public Relations oraz Podium, które zrealizowały wiele projektów dla klubów, firm, organizacji samorządowych i sportowców. Jesteśmy profesjonalistami czerpiącymi z zachodnich wzorców i rozwiązań dotyczących nowoczesnych praktyk w zarządzaniu sportem – z powodzeniem promujemy i wdrażamy je w Polsce. Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy sukces finansowy i sportowy oraz profesjonalne doradztwo przy realizacji imprez i projektów sponsoringowych. Sport jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenia i kreatywność utwierdzają nas w przekonaniu, że wraz z naszymi Klientami osiągniemy sukces.

Czytaj więcej

Aktualności

15.02.2011

Oriflame z Radwańską.

Oriflame wprowadza nowe logo podkreślające szwedzkie pochodzenie tej marki. Firma została też partnerem mistrzostw tenisowych WTA, dzięki czemu w jej katalogach znajdą się zdjęcia m.in. Agnieszki Radwańskiej.

03.02.2011

Red Bull X-Fighters na otwarcie Narodowego?

Jak ustalił portal tvnwarszawa.pl, zaplanowane na sierpień, warszawskie zawody Red Bull X-Fighters odbędą się prawdopodobnie na Stadionie Narodowym.

26.01.2011

Euro 2012. Piwo na stadionach?

Jak poinformował w środę minister sportu Adam Giersz, wszystko wskazuje na to, że podczas Euro kibice będą mogli w trakcie meczów napić się piwa. - Przygotowujemy nowelizację ustaw tak, aby można było pić przynajmniej niskoprocentowe piwo podczas mistrzostw. To ma być przepis na Euro 2012 - mówi szef resortu sportu.

Archiwum aktualności

Projekty

29.12.2010

Sportowe podsumowanie 2010.

Koniec grudnia to w wielu dziedzinach chwila podsumowań. Jaki był polski sport w 2010 roku? Nie da się tego stwierdzić jednoznacznie, więc przyjrzyjmy się najważniejszym sportowym wydarzeniom mijającego roku, w których biało-czerwoni brali udział.

14.07.2010

NIVEA IODA Mistrzostwa Europy w Klasie Optimist

W lipcu przez ponad tydzień Kamień Pomorski był najbardziej optymistycznym miejscem na Starym Kontynencie. Nad Zalew Kamieński zjechali młodzi żeglarze z 42 krajów, którzy walczyli o tytuł Mistrza Europy w klasie Optimist. Za całościową obsługę marketingową wydarzenia odpowiedzialna była agencja Ciszewski Marketing Sportowy.

 

23.06.2010

Mistrzostwa Europy w klasie Optimist - spot radiowy

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w klasie Optimist. W imprezie weźmie udział ponad 250 zawodników z 43 krajów. Zapraszamy do zapoznania się ze spotem radiowym, którego od dzisiaj można słuchać na antenie Polskiego Radia Szczecin i Eska Szczecin.

Poznaj więcej projektów

Przegląd prasy

13.01.2011

Formuła 1 w HD.

Dobra informacja dla wszystkich kibiców Formuły 1 oraz Roberta Kubicy. Od nowego sezonu transmisje z wyścigów będą realizowane w wysokiej jakości (HD).

30.12.2010

Mika i Schumi po 10 latach.

Mika Hakkinen po dziesięciu latach jeszcze raz nazwał Michaela Schumachera "niedzielnym kierowcą". Tym razem już bez złośliwości i na potrzeby kręconej reklamówki. W latach swojej świetności obaj rywalizowali o miano najszybszego kierowcy Formuły 1, a poza torem często nie szczędzili sobie ostrych słów.

03.12.2010

Małysz pojedzie Rajd Dakar?

Adam Małysz po sezonie zakończy karierę skoczka narciarskiego i zostanie kierowcą rajdowym - donosi "Puls Biznesu". Polak ma wystartować w Rajdzie Dakar.

Archiwum przeglądu prasy

Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny Ciszewski MS.

Będziesz informowany na bieżąco o ciekawych rozwiązaniach i najnowszych światowych trendach w biznesie sportowym - wprost na Twoją skrzynkę e-mail:

Agencja Ciszewski Public Relations Ciszewski Financial Communications Ciszewski Internet Jerzy Ciszewski Blog Klub Polska