Ciszewski - marketing internetowy

Ciszewski Marketing Sportowy

Jesteśmy liderem na polskim rynku doradztwa sportowego. Z powodzeniem wykorzystujemy bogate doświadczenia firm Ciszewski Public Relations oraz Podium, które zrealizowały wiele projektów dla klubów, firm, organizacji samorządowych i sportowców. Jesteśmy profesjonalistami czerpiącymi z zachodnich wzorców i rozwiązań dotyczących nowoczesnych praktyk w zarządzaniu sportem – z powodzeniem promujemy i wdrażamy je w Polsce. Naszym Klientom i Partnerom zapewniamy sukces finansowy i sportowy oraz profesjonalne doradztwo przy realizacji imprez i projektów sponsoringowych. Sport jest naszą pasją, a wieloletnie doświadczenia i kreatywność utwierdzają nas w przekonaniu, że wraz z naszymi Klientami osiągniemy sukces.

Czytaj więcej

Aktualności

15.12.2010

Tiger walczy o Tigera.

Fundacja Dariusza Michalczewskiego "Równe szanse" informuje o powierzeniu produkcji napoju energetyzującego "Tiger Energy Drink" firmie Maspex, na rynku znanej dotąd głównie z "Kubusia". Dotychczasowy wytwórca, firma FoodCare, odpowiada kategorycznie: to my jesteśmy właścicielem tej marki, pan Michalczewski ma tylko swój pseudonim.

14.12.2010

Górnik Zabrze ma 62 lata.

62 lata temu w wyniku połączenia KS Zjednoczenie, KS Concordia, KS Pogoń i KS Skra powstał Górnik Zabrze, najbardziej utytułowany polski klub w historii. Śląska drużyna może poszczycić się nie tylko sukcesami na polskich boiskach, ale także w europejskich pucharach.

08.12.2010

Lotus Renault GP.

8 grudnia 2010 r. doszło do oficjalnego połączenia koncernu Lotus Group ze stajnią Renault. Nowy zespół, którego kierowcą będzie Robert Kubica będzie od nowego sezonu nosił nazwę Lotus Renault GP.

Archiwum aktualności

Projekty

14.07.2010

NIVEA IODA Mistrzostwa Europy w Klasie Optimist

W lipcu przez ponad tydzień Kamień Pomorski był najbardziej optymistycznym miejscem na Starym Kontynencie. Nad Zalew Kamieński zjechali młodzi żeglarze z 42 krajów, którzy walczyli o tytuł Mistrza Europy w klasie Optimist. Za całościową obsługę marketingową wydarzenia odpowiedzialna była agencja Ciszewski Marketing Sportowy.

 

23.06.2010

Mistrzostwa Europy w klasie Optimist - spot radiowy

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w klasie Optimist. W imprezie weźmie udział ponad 250 zawodników z 43 krajów. Zapraszamy do zapoznania się ze spotem radiowym, którego od dzisiaj można słuchać na antenie Polskiego Radia Szczecin i Eska Szczecin.

17.06.2010

Optymistyczny Kamień Pomorski

W lipcu przez ponad tydzień Kamień Pomorski będzie najbardziej optymistycznym miejscem na Starym Kontynencie. W pierwszych dniach lipca nad Zalew Kamieński zjadą się młodzi żeglarze z 43 krajów, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Europy w klasie Optimist.

Poznaj więcej projektów

Przegląd prasy

03.12.2010

Małysz pojedzie Rajd Dakar?

Adam Małysz po sezonie zakończy karierę skoczka narciarskiego i zostanie kierowcą rajdowym - donosi "Puls Biznesu". Polak ma wystartować w Rajdzie Dakar.

03.12.2010

Mercedes w F1 na dłużej.

Prezes firmy Daimler, Dieter Zetsche oświadczył, że pomimo rozczarowujących zespołu w sezonie 2010, Mercedes będzie obecny w Formule 1 w dłuższej perspektywie.

02.12.2010

MŚ 2018 i 2022 w Rosji i Katarze.

Największe państwo na świecie Rosja i malutki Katar to kraje, które będą gospodarzami mundiali odpowiednio w 2018 i 2022 r. Decyzję w tej sprawie, podjętą przez 22 członków Komitetu Wykonawczego FIFA, ogłosił w Zurychu Joseph Blatter.

Archiwum przeglądu prasy

Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny Ciszewski MS.

Będziesz informowany na bieżąco o ciekawych rozwiązaniach i najnowszych światowych trendach w biznesie sportowym - wprost na Twoją skrzynkę e-mail:

Agencja Ciszewski Public Relations Ciszewski Financial Communications Ciszewski Internet Jerzy Ciszewski Blog